הצעה מיוחדת לימי גיבוש וכיף לרווחה וועדי עובדים מנשים וסיפורים בירושלים
אם תרצו לפגוש את הכורדייה  בעמק התימנים או לגלגל עלי גפן עם נשות שארפאת, ללמוד על רזי הטשולנט של העם היהודי או להיכנס לחדרי החדרים של משפחה חרדית, בוודאי תשמחו לשמוע על הנשים הירושלמיות שלנו, שכל אחת בדרכה פותחת צוהר לעולמה ומארחת קבוצות בביתה. האירוח הביתי כולל מפגשים או סדנאות, של שעה וחצי עד חצי יום, כיבוד קל או ארוחות מפנקות והיכרות מקרוב עם הנשים הירושלמיות מתוך מגוון של כ 40 בתים -  חילוניות, חרדיות, דתיות לאומיות וערביות. זו גם הזדמנות להיחשף לעולמן וליצירתן העשירה והמגוונת של אומניות בביתן ובבית מלאכתן הירושלמי. חווית האירוח הביתי היא חלק מהמגמה העולמית של "תיירות חברתית" שבה ניתן "להציץ" לעולמות של מקומיים ואפילו שכנים, לטעום ולהכיר מקרוב פולקלור,אמנות, תרבות, וסיפורי חיים. מומלץ לשלב כל ארוח יחד עם סיור מודרך באזור עם אחת ממורות הדרך המוסמכות שלנו, שהן בעצמן מארחות בביתן – ז'קלין חביליו, אפרת גיאת ומלכה קוסוביץ'.
ימי גיבוש וכיף לקבוצות – בואו לגלגל קובות אצל הכורדיה בעמק התימנים, לשמוע על חייה של אישה חרדית, חסידת גור במקור ברוך, לשמוע על סיפורי האהבה הסודיים של סבתא סולטנה בבית העתיק בעין כרם, לסדנת אוכל בריאות אצל בת הכפר בעין כרם או סדנת סחוג אצל התימניות שלנו. לשמוע מציפורה וינגרטן החרדית סיפורים מחדרי חרדים בסנהדריה, תוכלו גם לטעום אוכל בריאות אצל כנרת התימנייה בת הכפר או ללמוד להכין סחוג מהתימניות מזל ושרון. תמצאו שגם אירוח ערבי אותנטי מתאים מאוד לקבוצות שלכם, כמו גם ביקור אצל ענהאליה בנחלאות שתנעים משיריה ותספר סיפורה המיוחד.
ימי גיבוש והעצמה לנשים – במיוחד לנשים מומלץ יום בילוי בספא אקולוגי או בסדנת קיימות בבית האקולוגי, סדנת אפיית חלות אצל השפית עתליה, תוכלו להכיר את סודות היופי המשתנים של הנשים בתקופות השונות אצל האמנית והמאפרת תמי תמוז, ליהנות מעשייה  בסדנת הקרמיקה של האמנית זיוה אילון, לשיר במעגל אנרגיות טובות עם ברכה כהן החרדית שלנו או להירגע ולהתפתח אצל אווה במרכז הטוליפ. ליצור ב"חפץ כפיה" אצל הדר מלאכות עתיקות או לשמוע על מקורות ההשראה ליצירתה של רות חביליו בסטודיו שלה.
ניתן להזמין גם אירוח בשישי זוגי או בשישי משפחתי – בילוי אחר המשלב כיף ועניין, סיפורים וקולינריה בימי שישי. 
 בהצעה זו דוגמאות לאירוח, ניתן לשלב אירוחים ולהתאים תכנים לאופי הקבוצה או לשלב סדנאות העצמה בשיתוף החברה 

הצעה מיוחדת לימי גיבוש וכיף לרווחה וועדי עובדים מנשים וסיפורים בירושלים

ההצעה שלנו מיועדת לקבוצות
בתאום מראש והיא בנויה
מודולרית,

 

תוכלו לבחור את
האירוח המתאים לכן
מבין האופציות הבאות:

 

הנשים שלנו >>

nashim.jerusalem@gmail.com    0523806251  |   026298154  

לפרטים נוספים: