מותגי אופנה שתומכים בנשים

כדי להכיר בהישגיהן, ולתמוך בנשי ירושלים ובכל הנשים ברחבי העולם, ישנם קומץ של מותגי אופנה שבוחרים להחזיר לנשים בכל ימות השנה – לא רק למסגרת זמן מסוימת או למען ערך קידום מכירות. קניות במותגים אלו היא דרך קטנה אך יעילה שבה תוכלי להראות גם את תמיכתך בנשים מעבר לחודש מרץ. ממותגי מעצבים ידועים ועד קמעונאים מקוונים, הדגשנו למטה מותגי אופנה שתומכים בנשים.

1. ליסה אומרת גאה

Lisa Says Gah הוא מרכז אופנה בר קיימא שמוכר מגוון רחב של מותגי לבוש (כולל תווית בשמה) המיוצרים בצורה אתית ומתחשבת בסביבה. היא הושקה על ידי ליסה בוהלר כחנות אנטי-מהירה, פרו-קהילתית, כדי להציג לפאשניסטות את ה-"Gah!" העדכני ביותר. פריטי לבוש שגורמים להם להתפרץ בהפתעה ותענוג. אבל מעבר לבגדים שלו, מה שמרגש אותנו במותג הזה הוא המסירות שלו לתת בחזרה לנזקקים. בין רשימת תרומות הצדקה שלה היא Black Mamas Matter Alliance, שמטרתה לשפר ולשנות את הנרטיב סביב השיחה על בריאות האם השחורה, כדי להגביר את קולן של אמהות שחורות.

אופנה לנשים

2. Wildfang

Wildfang מאתגר את הגישה המגדרית-נורמטיבית להתלבשות, תוך שליטה בעיצוב של חלקים יחידים ובלייזרים עם כיסים פונקציונליים בתהליך. מאז ההשקה הראשונית שלו ב-2013, המותג תרם מעל 650 אלף דולר מההכנסות שלו למטרות צדקה, כולל Planned Parenthood ו- Girls Inc.

3. אוליבלה

אוליבלה הוא לא קמעונאי היוקרה הממוצע שלך. האתר מוכר יצירות ממעצבים מ-ALESSI ועד Jason Wu, Prabal Gurung ועד rag & bone, Christian Louboutin, Theory, Max Mara ועוד. אבל החברה עצמה לא נטועה ברצון בחומר – היא נטועה במשימה להחזיר לכמה שיותר. לשם כך, 20% מההכנסות מכל רכישה נתרמות לאחת משותפויות הצדקה שלה (ללא עלות נוספת לקונים). נכון לעכשיו, יש למעלה מ-25 סיבות המפורטות בדף השותפות של המותג, כולל ארגוני צדקה לנשים כמו CARE, Dress for Success, Face Forward, קרן מלאלה, Project Glimmer, Stand Up To Cancer ותנועת אלצהיימר נשים.

4. שאנל

בית האופנה היוקרתי שאנל השיק את קרן הצדקה שלו בשנת 2011. Foundation Chanel מוקדש לתמיכה בצורכי נשים, למרות מגוון הסביבות המורכבות שלהן. הקרן ממשיכה ליצור שותפויות עם מטרות ברחבי העולם, כולל קרן הנשים של ניו יורק, קרן HER בהונג קונג, Daughters of Tomorrow בסינגפור, Working Chance בבריטניה ועוד, ומעניקה את המומחיות שלה לשיפור הכלכלה וה תנאים סוציאליים של נשים.

5. אגדות

מותג הספורט של קייט הדסון, Fabletics, לא רק מציע לנשים מבצעים פנטסטיים על בגדי אימון סופר חמודים. היא מחויבת גם לעורר נשים להרגיש כמו האני הטוב ביותר שלהן, ללא קשר למבנה הגוף, האתניות, המגדר, הגיל והיכולות שלהן. כדי להשיג זאת, Fabletics תורמת מדי שנה למעלה מ-5 מיליון דולר למטרות שונות, כולל אלו המתמקדות בהעלאת נשים מוחלשות.

6. טורי ברץ'

המעצבת טורי ברץ' הקימה את הקרן בעלת שמה בשנת 2009 כדי לעזור לנשים לאמץ את השאיפות שלהן ולממש את חלומות היזמות שלהן על ידי מתן גישה להון, חינוך ומשאבים דיגיטליים. סמינרים מקוונים מתארחים על ידי אנשי חינוך מובילים כדי לספק תובנות מועילות, הלוואות, כספים ומענקים מוצעים לנשים הזקוקות לתמיכה כלכלית כדי להצמיח את העסק שלהן, ונשים יכולות להגיש בקשה למלגה השנתית של Tory Burch. יתרה מכך, בשנת 2021, הקרן שיתפה פעולה עם Upworthy, אתר המוקדש לסיפורים חיוביים, כדי להציע ל-14 נשים שהשפיעו לטובה על הקהילות שלהן 5,000 דולר כל אחת לתרום למלכ"ר שיבחרו.

מותגים לנשים

7. ג'ימי צ'ו

בשנת 2011, קרן ג'ימי צ'ו הוקמה בתקווה שבאמצעות חינוך ויזמות, המותג יוכל לתת את ידו לעזור לשיפור חייהן של נשים. בעבר, הקרן שיתפה פעולה עם מטרות אחרות, כולל היוזמה העולמית נגד עוני CARE, שבה, באמצעות ענף המיקרו-מימון של CARE, LendWithCare, הזוג תמכו בהשקעות של כ-1,600 יזמיות, ועוד למעלה מ-3,000 בני משפחותיהן. כיום, לקרן יש שותפות מתמשכת עם Women for Women International הכוללת תרומות שנתיות, מעורבות עובדים והפעלת מותגים לתמיכה בקמפיין #SheInspiresMe.

8. הנסיכה פולי

מסתבר שהקמעונאית המקוונת הנסיכה פולי מוציאה יותר מהנחות. מותג האופנה המהירה הוא צדקה מאוד ויש לו רשימת כביסה של מטרות וארגונים שהוא נותן להם תרומות באופן קבוע. אלה כוללים את קרן Loveland, התומכת בנשים ונערות צבעוניות, ו- Dress for Success, שעוזרת לתמוך בנשים שמחפשות עבודה.

9. מייקל סטארס

מייקל סטארס הוקמה במשותף ונמצאת בבעלות משותפת של צמד הבעלים והרעיה מיכאל כהן וסוזן לרנר. המותג ידוע בעיקר בזכות היסודות המשופרים שלו העשויים בעיקר מחומרים ברי קיימא, אבל יש לו גם מוניטין של ערכיו, במיוחד זה של שוויון מגדרי. באמצעות שותפויות, מענקים ומנטוריות שלו עם ארגונים כמו הקרן, הקרן לשוויון נשים, MADRE, Joyful Heart ו-Step Up, המותג שם דגש על החשיבות של סיום ההטיה המגדרית, התעללות על בסיס מגדר, ו ממשיכה לתמוך ביחס שווה לנשים בכל התחומים.

10. THINX

מותג תחתונים תקופתי, THINX הקימה את תוכנית GiveRise שלה כדרך לתמוך בשוויון הווסת וגישה למוצרי היגיינת הווסת. ביוזמתו, המותג חבר לגורמים כמו Girls Inc., Safe Horizon, ו-Alliance of Border Collaboratives, כדי להנגיש את היגיינת הווסת הבסיסית [1] לנזקקים.

11. קולקציית מי מה ללבוש

קולקציית WWW מורידה קטגוריות עונתיות במנות קטנות, דרך ייצור מודעת לסביבה. ככל שהם מתחשבים בסביבה, WWC מתחשב באותה מידה בכל הנוגע ללקוחותיה. בשיחת דוא"ל עם InStyle, המותג אישר שהוא תורם באופן קבוע בגדים לארגונים ממוקדי נשים כמו Mission Los Angeles, Covenant House, Los Angeles LGBT Center, Harvest Home, Dress for Success ומרכז הנשים של לוס אנג'לס במרכז העיר.

12. רמי ברוק

אתה אולי מכיר את רמי ברוק בזכות עיצובי המשי הנהדרים והיצירות התוססות שלה, אבל המעצבת מוקדש ליותר מאופנה. ברוק שיתפה לאחרונה פעולה עם חברי Her ALS Story, קבוצה קהילתית שהוקמה באפריל 2021 המאפשרת לנשים שחיות עם ALS לנהל דיאלוג פתוח ולהתחבר לארגוני ALS, כגון Project ALS, עמותה שנוסדה על ידי נשים המממנת באופן פעיל מחקר מדעי ורפואי בתחום. ביחד, ברוק וסיפור ה-ALS שלה עיצבו את The Hope Tee, חולצת טריקו ש-100% מההכנסות ממכירותיה נתרמות למחקר טיפולי חדשני בפרויקט ALS הפועל למימון ולמציאת תרופה למחלה הנוירו-שרירית.

13. אגם

מותג הפיג'מות האהוב על סלבריטאים, השותפות המתמשכת של LAKE עם יוזמת דיור חירום, Union Mission, הובילה לאחרונה לשותפות חדשה עם Parker's House, יוזמת דיור חירום לנשים ללא מלווה שחוות מחוסר בית. Parker's House נפתח בסוואנה, ג'ורג'יה, באפריל 2022, וכל דייר יקבל פיג'מה LAKE במתנה.

נשים אופנה

14. ג'יימס לא שכיח

מייסדת ג'יימס לא שכיחה, קריסטין קוואלארי היא אמא לשלושה, שאמנם היא שולטת בעיסוקיה היזמיים, אך שמה את ילדיה במקום הראשון. כדי להחזיר לאמהות אחרות במצוקה, ל-Uncommon James וג'יימס הקטן יש שותפות מתמשכת עם Mother to Mother, ארגון ללא מטרות רווח המוקדש לתמיכה באמהות מעוטות הכנסה וילדיהן, ותרמו אלפי תלבושות למטרה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פוסטים קשורים

אכילה נקייה לנשים

רוב הסיכויים שוודאי שמעתם על אכילה נקייה לפחות פעם או פעמיים בעבר. אולי ביטלת את זה בתור איזו אופנה חדשה או אולי זה עניין אותך.

קרא עוד »

מדריך נשים לטבעונות

1. טבעוני 101: אז אתה רוצה להיות טבעוני? הצטרפו לקהל. זה אומר שהם לא אוכלים שום סוג של מזון על בסיס בעלי חיים, כולל מוצרי

קרא עוד »
דילוג לתוכן